Прес-реліз

Синдикат ведучих «Bla-Bla-Bla» - Хто МИ?

Синдикат ведучих «Bla-Bla-Bla» - це об'єднання талановитих спікерів, що можуть якісно надати послуги для будь-яких заходів, від весілля та приватних свят, до фестивалів та масштабних соціальних проектів. В системі синдикату успішно працюють як досвідчені (більше 7 років), так і молоді талановиті хлопці та дівчата. Це дозволяє задовольнити практично будь-який запит за фінансовим параметром.

Синдикат ведучих «Bla-Bla-Bla» не є букінг агентством. Ми позиціонуємо себе як сервісну компанію, з єдиним центром управління, в якій кожен співробітник несе відповідальність за свою роботу на кожному заході, та репутацію всього синдикату в цілому. Це дозволяє гарантувати системний підхід до роботи та якісний сервіс, незалежно від обраного Вами ведучого. Кожен ведучий унікальний, але підхід, система взаємодії та філософія єдині.

Синдикат ведучих «Bla-Bla-Bla» розпочав свою неофіційну діяльність в 2007 році, надаючи послуги ведучих на різноманітні заходи: вечірки в клубах, пабах, інших закладах; приватні свята, весілля; корпоративні вечірки та team building. У 2012 році ведучі були організовані в єдину систему під торговою маркою «Синдикат ведучих Bla-Bla-Bla», яка об'єднала в себе більше 10 ведучих і почала надавати системні вирішення для майданчиків, приватних та корпоративних сегментів.

За останні 5 років синдикат ведучих «Bla-Bla-Bla» провів в загальній складності більше 3000 заходів. У тому числі: корпоративні вечори, презентації, відкриття, випускні, музичні фестивалі, спортивні змагання, концерти, рекламні акції, весілля, приватні свята і соціальні проекти, а також виїзні заходи більш ніж в 10 країнах світу (Греція, Польща, Франція, Австрія, Білорусь, ОАЕ, Казахстан, Болгарія, Словаччина, Туреччина та ін.). Синдикат активно співпрацює з багатьма майданчиками міста Києва, забезпечуючи їх ведучими для проведення щотижневих вечірок і заходів, присвячених календарним святам. Понад 200 українських і міжнародних компаній знайомі з системою синдикату ведучих «Bla-Bla-Bla». Синдикат співпрацює з багатьма провідними event-компаніями міста Києва та України, забезпечуючи їх якісним і своєчасним виконанням поставлених завдань.

Синдикат разом з партнерськими проектами може надати послуги звукорежисера і Dj, а також забезпечити певним звуковим обладнанням. Клієнт може скористатися запропонованими послугами, як в комплексі, так і окремо. Крім того, спільно з «Корпорацією PZTV», нами реалізовано більше тисячі заходів з єдиною системою управління. Це дозволяє клієнту при мінімальних затратах часу, отримати максимальний ефект і чіткість виконання завдань.

В майбутньому синдикат ведучих «Bla-Bla-Bla», спільно з партнерськими проектами, планує продовжувати розширювати базу ведучих і збільшити кількість пропонованих послуг: розробка концептуальних рішень, забезпечення сценарної підтримки, творчий консалтинг, створення нових механізмів дозвілля. Системна співпраця з синдикатом буде вигідною майданчикам і компаніям, які прагнуть до стандартизованих і прозорих процесів взаємовигідної співпраці.

По всім питанням звертайтеся до керівника або адміністратора синдикату ведучих «Bla-Bla-Bla»

Андрій Горошанський
Тел.: +38 (063) 437 86 54
e-mail.: main@bla-bla-bla.com.ua

Олександра Хморук
Тел.: +38 (093) 270 40 64
e-mail.: admin@bla-bla-bla.com.ua

www.bla-bla-bla.com.ua