Микола Воропаєв

Радіо-ведучий фестивалів «ULICHNAYA EDA» 2017-2018, учасник проектів «Країна У» и Comedy Батл на ТНТ, ведучий чемпіонату України по Drone racing та ін.

Декілька слів про ведучого

Ведучий, який має досвід не тільки в проведенні заходів, але і в управлінні ними. Людина, яка жодної секунди не сидить на місці, щодня займається саморозвитком. Відкрив власну справу, цілеспрямований по своїй натурі, тому протягом проведення заходів чітко розуміє що, як і навіщо він робить. Молодість і запал буквально б‘ють ключем із нього. Людина - енергія.

  • Рік народження: 1993
  • У синдикаті з 2012 року
  • Мова проведення: Українська, Російська
  • Рівень англійської - Pre-Intemediate
  • Кількість проведених заходів з 2012 року - понад 150
Проведені заходи

«Dentons Ukraine», «Very Well Café», «ListEx», «AirLife», «Lexus», «Avalis», «УкрСибБанк», «Saint Gobain», «Hot Line», «Energy-Україна», «ReForm» «Recordati», «ЭСКО», «IWT», «InterContinental Kyiv», «Wnet», «P&G», «IT Solutions», road-show «Mega Lifesciences», Институт последипломного обучения НАУ.

Голос зони Фаворит спорт сезону 2019 в рамках фестивалю «Уличная Еда», Фаворит Спорт Кубок України в м. Запоріжжя, офіційний голос зони YouTube-Music на Атлас-вікенд, ЖК Республіка, Dnipro ATB Marathon, Drift Competition of Ukraine, Сільпо Дріфт-таксі, Сімейний день с IntoSana, «Coffee Festival», Ukrainian Coffee Championship, Маслениця в Goodlife Park, «ULICHNAYA EDA», «InterSport Ukraine Run» 2016 в м. Хмельницький, «Old Car Land» 2016, «Bud & Burgers Days», «Городской Праздник Еды», «Небо Fest», Європейска новорічна ярмарка на Поштовій площі, Відкритий чемпіонат України в гонці-критеріум, м. Вінниця, футбольний чемпіонат «Fozzy», «Дни Киева», «Kyiv Open Smile», Чемпіонат України з Street Work Out, Кубок мера Києва по Street Lifting, чемпіонат України з Drone Racing, «Кинокухня», «Новогодний Город» на Арт-заводі Платформа, «Руханка», соц. проект «Я люблю Украину», чемпіонат Києва з більярду в БК «Авиатор».

Ряд заходів у ТРЦ River-mall, «Ночь пожирателей рекламы в «Multiplex», відкриття «Марафон», відкриття «Сильпо», презентація «Світ інженерної сантехніки», дилерська конференція с «ЭСКО», «Ukrainian Event Awards»2015, промо-акція компанії «Avon», ночі кінопрем’єр в кінотеатрах «Оскар», розважальні програми для дітей і дорослих в ТРЦ «Район» и ТРЦ «Проспект», гастрономічні ярмарки з «A-Group» та «Fozzy», відкриття і дні народження магазинів «Космо», 

«КОЯ», «БИЗОН бар», «Brugge», «Дежавю», «Пивная Дума», «Шульц», «Lucky Pub», «Банка Бар», «Плантатор», «Хамелеон», «Cabaret», «Dance Club Forsage», «Хохма Паб», «Арт – клуб 44», «VeryWellCafe», «GuitarBar».

Страна У, Comedy Баттл Последний Сезон.