BBB-g

BOOM BOOM BOOM – corporate DJs

Команда корпоративних діджеїв, котрі можуть «визвучити» ваш захід від «А» до «Я». Усі мають навики та досвід звукорежисури, що необхідно при роботі з ведучими, а також для створення правильної атмосфери на заході.
MJ-g

Мініджек на 2 тюльпана

Технічний підрядник, що може оперативно і якісно забезпечити музичне та світлове обладнання на захід до 150 осіб.
COSM-g

Космічна

Креативна агенція “Космічна” – надає послуги організації, проведення та супроводу корпоративних та приватних заходів. А також – авторські  розробки – сценарії, озвучки, презентації, гумор. креативні рішення для вашого заходу.
PZTV-g

Корпорація PZTV

Корпорація PZTV. Анімаційний сервіс  від дитячої анімації до координації проектів. Зроби своє свято яскравішим.
PN-g

Петрович Энд Николаевич

Бажаєте щось таке, щоб було вау, і не таке як у всіх? Придумаємо, розробимо, допоможемо втілити чи просто надамо консультацію. Наша місія – створювати нові рішення для заходів.
SCHT-g

Щаслива Теща

Агенція «Щаслива Теща» – новий формат координації та підготовки весільних свят в стислі терміни. Ми розробили 3 концепції проведення весілля, ціни яких приємно здивують. Нас не лякають фрази «До весілля декілька днів», «А можна в будні» і т.д. Навпаки, ми з радістю за це візьмемося.
LS-g

Ліга Сміху Event

Ліга Сміху Event пропонує розбавити своє свято гумором та замовити на свій захід команди телевізійної Ліги Сміху.  Виступ команд Ліга Сміху на Вашому святі – це яскраві та незабутні емоції, заряд гумору та позитиву на весь вечір та фото на згадку з артистами.
STE-g

Stand Up Event

Stand Up Event – це компанія, яка допоможе підібрати для Вашого заходу гумористичне наповнення в жанрі stand up. Ми співпрацюємо з кращими коміками нашої країни і без проблем знайдемо того, хто підійде саме для Вашого заходу, і за адекватну суму.