Умови співпраці

Стандарти або "як МИ працюємо?"

Умови роботи:

1. Програма заходу:

1.1 Ведучі працюють по заздалегідь затвердженому плану заходу. Деталі можуть змінюватись під час проведення івенту, в ззалежності від ситуації и реакції аудиторії. АЛЕ сценарій/ сценарний план повинен бути!
1.2 Сценарний план повинен бути затверджений клієнтом і/або організатором заходу.
1.3 Будь-які зміни програми, з ініцітиви ведучого, затверджуються організатором або клієнтом. Якщо зміни пропонуються організатором, вони мають бути затверджені і клієнтом. Відповідальність за ці зміни несе організатор.
1.4 Сценарій / Сценарний план надається організаторами, або прописується нашими сценаристами за окрему плату.
1.5 Реквізит, необхідний музичний супровід, текст на активності, запропоновані організаторами, надає організатор, якщо не були обумовлені інші умови.
1.6 Реквізит, необхідне музичні супровід, текст на активності, які пропонує сценарист ведучого, готує ведучий або організатор, якщо це було обумовлено.

2. Час роботи:

2.1 Ведучий працює згідно затвердженого тайм плану.
2.2 Ведучий прибуває на майданчик за 1-2 години до початку роботи.
2.3 Більш рання присутність на майданчику обговорюється додатково.
2.4 Ведучий залишає майданчик відповідно до затвердженого тайм плану.
2.5 Якщо виникає необхідність продовжити присутність ведучого на майданчику, про це повідомляється ведучому мінімум за 1 годину до планового завершення роботи. Ведучий може відмовити в цьому проханні.
2.6 Вартість продовження обговорюється в індивідуальному порядку

3. Вартість:

3.1 Вартість роботи кожного ведучого індивідуальна і залежить від різних факторів.
3.2 Вартість формується відповідно до наданої замовником інформації (дата, місце роботи, час роботи, формат заходу, завдання).
3.3 Вартість може змінитися, якщо зміняться обумовлені умови.
3.4 Вартість фіксується в національній валюті, крім випадків роботи за кордоном або якщо до заходу більше ніж 3 місяці.
3.5 Вартість може змінитися при роботі в іншому місті. Виїзд в інше місто можливий після 23:00 попереднього дня. Якщо раніше - замовник оплачує додаткових 50% від суми гонорару. Повернуться до Києва ведучий повинен до 08:00 наступного дня. Якщо пізніше - замовник оплачує додаткових 50% від суми гонорару.

4. Оплата:

4.1 Оплата може здійснюватися готівковим і безготівковим розрахунком.
4.2 При оплаті за безготівковим розрахунком сума може відрізнятися. Умови і сума обговорюється в індивідуальному порядку.
4.3 Оплата здійснюється двома платежами. Перший платіж (50% від вартості) як аванс для фіксації дати, другий (залишок суми) - в день проведення заходу. Оплата може здійснюватися одним платежем в день бронювання дати.
4.4 Постоплата можлива на термін максимум 30 календарних днів з дня проведення заходу, за умови, що був оплачений аванс в розмірі 50%.
4.5 При порушеннях терміну оплати, замовником оплачується компенсація в розмірі 1% від суми, що залишилася за кожен календарний день прострочення.
4.6 Терміни та можливість надання постоплати обговорюються індивідуально, і не завжди можливі.
4.7 При оплаті в іноземній валюті, сума фіксується за курсом НБУ на момент оплати або внесення авансу.

5. Трансфер:

5.1 При роботі в межах міста Київ, проїзд організовує і оплачує ведучий.
5.2 При роботі в околицях Києва проїзд в обидві сторони організовує і оплачує замовник. У деяких випадках ведучий може організувати трансфер, якщо це було обумовлено заздалегідь. Трансфер оплачує замовник.
5.3 При роботі в Києві та Київській області трансфер повинен бути організований так, щоб ведучий прибув на майданчик не раніше, ніж за 2 години до початку роботи. Зворотний трансфер - не пізніш як 30 хвилин після завершення роботи.
5.4 У трансфері у ведучого має бути повноцінне сидяче місце.
5.5 При роботі в інших містах України трансфер організовує і оплачує замовник. У деяких випадках ведучий може організувати трансфер, якщо це було обумовлено заздалегідь. Трансфер оплачує замовник.
5.6 Допустимі види транспорту при роботі в інших містах: - поїзд - купе / СВ. Сидячі місця при пересуванні виключно в денний час. - рейсовий автобус - комфортабельний автобус із заздалегідь викупленим повноцінним місцем. (Не еталон, Богдан тощо) - приватні перевезення - автомобіль, або мікроавтобус з повноцінним пасажирським місцем, з простором для рук і ніг. Водій повинен бути відпочившим і тверезим. При виникненні побоювання за безпеку пересування (Сонний водій, несправний автомобіль і т.п.), ведучий може відмовитися від наданого трансферу. Вирішення питання трансферу до місця роботи лягає на замовника. - літак - економ клас і вище. Обов'язково ручна поклажа.
5.7 При роботі в інших містах, дати і час виїзду і повернення обумовлюються індивідуально. При невідповідних часових параметрах синдикат залишає за собою право відмовитися від роботи.
5.8 Пересування по іншому місту здійснюються на транспорті замовника або ведучий користується послугами таксі. Таксі оплачує замовник.

6. Харчування:

6.1 При знаходженні на майданчику більше 6 годин, замовник забезпечує харчування для ведучого.
6.2 При виїзді в інше місто України виплачуються добові в розмірі 250 грн / чол / день.
6.3 Якщо виїзд в інше місто до 18:00 попереднього дня, добові виплачуються і за цей день.
6.4 У іншому місті, при знаходженні на майданчику більше 6 годин замовник забезпечує харчування ведучого, крім добових.
6.5 При неможливості організувати харчування на майданчику, організатори мають повідомити про це заздалегідь.
6.6 На майданчику для ведучого повинна бути доступна питна вода у вільному доступі і достатньому обсязі.

7. Проживання:

7.1 При виїзді в інше місто замовник забезпечує проживання, якщо це необхідно.
7.2 Проживання потрібно при ранньому приїзді в місто - якщо між приїздом і роботою більше 3 годин.
7.3 Проживання потрібно при пізньому поверненні - якщо після завершення роботи та від'їздом більше 3 годин.
7.4 Проживання може бути в готелі / квартирі / будинку / готельному комплексі. Обов'язкова наявність зручностей, гарячої води, рушника, окремого комфортного спального місця.
7.5 Якщо проживання не потрібно, замовник забезпечує місце, де ведучий може привести себе до ладу, прийняти душ, підготувати робочий костюм, а також надійне місце, де він може залишити свої особисті речі під час роботи.

8. Додаткові умови:

8.1 Ведучий не працює в одязі з брендингом (наявністю логотипу або будь-якої іншої реклами) компанії організатора. Ведучий залишає за собою право працювати в одязі з брендингом синдикату ведучих «Bla-Bla-Bla» або в брендованому під захід одязі клієнта.
8.2 Ведучий може відмовитися працювати в одязі (костюмі) який надають організатори або клієнт, не пояснюючи причин. (Якщо він не був затверджений заздалегідь; якщо він в неналежному стані; якщо він приносить фізичний і моральний дискомфорт)
8.3 Ведучі не працюють у відвертому, або напівоголеному вигляді.
8.4 Ведучі можуть відмовитися працювати в образі, що запропонував клієнт.
8.5 Ведучі не можуть поставити музику, привезти на флешці дискотеку, перенести генератор і інші завдання, які не стосуються роботи ведучого.
8.6 Ведучий може відмовитися від роботи при відсутності або відверто поганій якості обладнання.
8.7 Синдикат ведучих «Bla-Bla-Bla» не допускає відкритого кастингу всередині компанії. Поспілкуватися і на зустріч з клієнтом їде тільки один із запропонованих ведучих. При бажанні розглянути іншого ведучого з синдикату, кандидатура першого виключається автоматично.
8.8 При роботі за кордоном всі деталі включаючи особистість ведучого, вартості, умови пересування та проживання обумовлюються індивідуально.
8.9 Замовник повинен озвучити назву компаніїї або ім'я клієнта при замовленні. Якщо це неможливо зробити з якихось причин, синдикат і / або ведучий залишають за собою право змінити умови співпраці а також відмовитися від роботи без повернення оплати.
8.10 Синдикат ведучих «Bla-Bla-Bla» не бере участь в політичних проектах, не займаються агітацією у будь-якій формі (пряма або прихована). У разі, якщо вимоги про агітацію виникають під час роботи ведучого, провідний зупиняє свою роботу без повернення грошей.

9. Конфіденційність:

9.1 Синдикат ведучих «Bla-Bla-Bla» не розголошує дані про захід або про клієнта, якщо ці дані не є загальнодоступними.
9.2 Ведучі синдикату не публікують у соціальні мережі і не використовують в якості реклами фото і інформацію зі згадкою про клієнта або назву компанії, якщо це не було дозволено.
9.3 Ведучі не додають в соціальні мережі та інші джерела і не використовують в якості реклами фото з іншими особами, якщо вони не давали свій дозвіл на публікацію або якщо ці фото не є загальнодоступними.
9.4 Синдикат ведучих «Bla-Bla-Bla» в особі ведучих і адміністрації не розголошують деталі інших проектів третім особам.
9.5 Синдикат ведучих «Bla-Bla-Bla» в особі ведучих і адміністрації не розголошують деталі співпраці з іншими компаніями.
9.6 Синдикат ведучих «Bla-Bla-Bla» в особі ведучих і адміністрації не розголошують деталі фінансових або якихось інших домовленостей з певною компанією або за певним проектом.
9.7 Синдикат ведучих «Bla-Bla-Bla» в особі ведучих і адміністрації вимагає дотримання правил конфіденційності відносно себе.
9.8 Клієнт або замовник не має права озвучувати і / або передавати інформацію про фінансові та / або інші домовленості з синдикатом третім особам.