Олександр Герасименко

Ведучий фестивалю «Old Car lаnd» 2018, учасник, автор і актор проектів «Ліга Сміху», «Країна У».

Декілька слів про ведучого

Талановитий ведучий, автор та актор. Поєднує основну роботу, проведення заходів і творчість, тому вміє грамотно користуватися своїм часом і часом клієнтів. Винахідливий айтішник з почуттям гумору. Чого в ньому більше: грамотності і впевненості чи почуття гумору і харизми - невідомо, однак ми точно знаємо, що все це гармонійно поєднується в Саші.

  • Рік народження: 1993
  • У синдикаті з 2014 року
  • Мова проведення: Російська
  • Рівень англійської - Pre-Intermediate
  • Кількість проведених заходів з 2014 року - більше 50
Проведені заходи

«Kyivstar», «Crazy BBQ», «Mondelez», «Fozzy group», «ДТЭК», «ТРК, Piligrim», «IT-тур», «Beach Club Маячок», «Фармацевтична фірма «Дарниця», «Glorium Technologies», «Very Well Cafe», «WorldAPP».

Голос фестивалів “Ulichnaya eda” та “Kiev beer fest 2018” від “Арт-завода Платформа”, “Олімпійський урок” при підтримці НОК України та за участі “INTERTOP”, “Olympic day” при підтримці НОК України та за участі “INTERTOP”, Atlas, , розважальні програми для дітей у кінотеатрах «Оскар», «Новорічне місто», «Art-завод Платформа Village» от Art-завод «Платформа», фестиваль «Open Music for Child», фестиваль студентської творчості «Березневі паростки» НАУ, «Water Hill» в Чернігові.

День народження першого інтерактивного show-room “DeLonghi Kenwood Braun” в Україні, btl-акція від Citrus, презентація додатку Youtube Music, День народження магазину “Tefal” у ТРЦ Lavina, рекламна промо-акція «КОСМО», промо-акція для «Сільпо», відкриття фонтанів на Русанівці, міжнародна Премія Ukrainian Event Awards 2016, рекламна промо-акція «United Colors Of Benetton».

«Dance Club Forsage», «Шульц», «Nivki Hall», «Samogon Fish Bar», «Crazy BBQ», «Tequila house», Чесько-німецький паб “Zivot A Pivo” (м. Чернігів), Beach Club Маячок, Самогон, Orly Park, BarDuck.

«Країна У» Телеканал ТЕТ, «Танька і Володька» на телеканалі ТЕТ, «Ліга Сміху» на телеканалі 1+1.